Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Przygotowania do kiermaszu wielkanocnego

Przygotowania do kiermaszu wielkanocnego

Warszawa 03.03.2014

Właśnie rozpoczęliśmy prace do kolejnej akcji zarobkowej SKO.

Przygotowujemy różnorodne ozdoby na ostatni już w tym roku kiermasz świąteczny. Młodzież stosuje różne techniki artystyczne, by prace były różnorodne i ciekawe. Niektórzy pracują w szkole na zajęciach artystycznych, inni natomiast wykonują ozdoby w domu, angażując często całą rodzinę. Mamy nadzieję, że wszystkie wielkanocne gadżety zostaną sprzedane i zarobimy duuużo pieniążków. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.