Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Przygotowania do happeningu „W świecie teatru i filmu”

Przygotowania do happeningu „W świecie teatru i filmu”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 26.03.2017

Czas płynie nieubłaganie i nasze działania związane z Talentowiskiem powoli dobiegają końca. Podsumowaniem jest 3 – dniowy happening „W świecie teatru i filmu”.

Młodzież w ciągu jego trwania zaprezentuje w specjalnie przygotowanych stoiskach różne gatunki filmowe i teatralne i pokaże to naszej społeczności szkolnej, kolegom z innych szkół oraz władzom miasta, przedsiębiorcom, przedstawicielom banków. Na opracowanie pomysłu i projekt swojego stoiska uczniowie mieli miesiąc. Tematy przydzielone poszczególnym klasom to: gatunki filmowe – komedia, western, science fiction i horror, teatr antyczny, teatr kukiełkowy, animacja, nagrody filmowe i teatralne,  znane twarze filmu i teatru oraz wielcy reżyserzy i ich filmy. Przygotowania trwały pełną parą, w piątek aula zamieniła się w wielki warsztat, w którym z ogromnym zapałem pracowali Talentowicze wraz z wychowawcami oraz zaangażowani i służący fachową pomocą pracownicy obsługi.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień