Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Przedstawienie teatralne "Szalone nożyczki"

Przedstawienie teatralne "Szalone nożyczki"

Warszawa 27.11.2015

Dnia 17 listopada 2015 r. została zorganizowana wycieczka klas trzecich do Rzeszowa. Głównym celem wyjazdu był udział w przedstawieniu teatralnym "Szalone nożyczki" w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Sztuka "Szalone nożyczki" to współczesna komedia kryminalna, której akcja dzieje się w salonie fryzjerskim. Ten spektakl to rodzaj teatru interaktywnego. Autor sztuki, Paul Pörtner, główną rolę powierzył publiczności. To właśnie publiczność decydowała o rozwoju całej sytuacji. Jedna z bohaterek zostaje zamordowana, aktorzywspólnie z widzami odtwarzają wydarzenia aż do momentu morderstwa. Następnie odbywa się głosowanie, w którym publiczność wyłania postać podejrzaną o dokonanie zabójstwa.Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałej sztuce i świetnej zabawie. Jesteśmy oczarowani grą rzeszowskich aktorów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania