Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Promujemy talenty

Promujemy talenty

Warszawa 26.01.2016

Turniej Tenisa stołowego o tytuł "Mistrza Rakietki"pod patronatem Rady Rodziców i Dyrektora Zespołu Szkół w Nurze

Młodzież gimnazjalna aktywnie spędzała czas wolny doskonaląc umiejętność gry w tenisie stołowym.  Eliminacje klasowe odbyły się w grudniu.  O tytuł Mistrza Rakietki  walczyli zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie się do dalszych rozgrywek poświęcili najmłodsi gimnazjaliści. A więc klasyfikacja nie była zaskoczeniem. W obu kategoriach zwycięzcami okazali się uczniwie klas pierwszych. Tytuł MIstrza Rakietki otrzymał Bartłomiej Piwko. Kolejne miejsca zajęli: Piotr Dmochowski i Mariusz Małachowicz. Z dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Małgorzata Wojtkowska. Następne stopnie podium przypadły Justynie Jakubik i Justynie Kazanowskiej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania