Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Nałęczowie

Projekt 'Talentowisko" w naszej szkole

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Nałęczowie
Warszawa 16.01.2014

Od 5 listopada 2013 r. nasza szkoła bierze udział w projekcie "Talentowisko" organizowanym przez Bank Polskiej Spółdzielcześci BPS oraz współpracujące z nim Banki Spółdzielcze.


W ramach tego projektu będą realizowane tematy dotyczące przedsiębiorczości, działalności banków oraz podjęte będą przez uczniów działania dotyczące wspierania Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Jednym z warunków realizacji projektu jest dokonywanie wpłat na książeczkę SKO. 
Dlatego więc zwracamy się do wszystkich uczniów naszego gimnazjum o pomoc: zbiórkę plastikowych korków, zakup ciast na organizowanych kiermaszach i kawiarenkach szkolnych, a także podczas odbywających się dyskotek. 
Wszystkich uczniów zainteresowanych założeniem książeczki SKO i dokonywanym wpłat zapraszamy do Ady Muciek uczennicy klasy III B lub opiekuna projektu Pani I. Bogdańskiej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania