Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
PROFILAKTYKA W NASZEJ SZKOLE „ Dzieci przemocy mówią NIE”

PROFILAKTYKA W NASZEJ SZKOLE „ Dzieci przemocy mówią NIE”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 23.11.2016

Nasza szkoła po raz czwarty z rzędu zgłosiła swój udział w projekcie "Dzieci w szkołach i przedszkolach przemocy mówią NIE!"

W ramach projektu planujemy szereg działań mających na celu podwyższenie świadomości młodych ludzi na temat zjawiska przemocy. Celem akcji profilaktycznych będzie podwyższenie świadomości dzieci i młodzieży  w zakresie zjawiska przemocy domowej i rówieśniczej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień