Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu

Próby, próby, próby

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu
Warszawa 19.01.2014

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy próby do charytatywnego koncertu kolęd, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Artura w jego walce z chorobą.

W próbach uczestniczyli wspaniali szkolni artyści - uczniowie klas III i II gimnazjum. Nad kształtem artystycznym przedstawienia czuwali nauczyciele z p. Ewą Kiełczewską, nauczycielką sztuki, na czele. Już same próby sprawiały nam wiele radości. Byliśmy podekscytowani myślą, że robimy coś naprawdę wielkiego. W końcu to pierwszy taki koncert w naszej szkole...., no i oczywiście przyczynimy sie do tego, by Artur mógł o wiele łatwiej komunikować się z otoczeniem.

Koncert odbędzie się 10 stycznia 2014r.
 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania