Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Prawdziwie wielkim jest ten człowiek,który chce się czegoś nauczyć...

Prawdziwie wielkim jest ten człowiek,który chce się czegoś nauczyć...

Warszawa 02.03.2018

Wyróżnianie i nagradzanie najlepszych uczniów jest wyjatkowym wydarzeniem w naszej szkole.Pod hasłem "Najlepsi z najlepszych" odbyło się 28 lutego 2018 roku promowanie najzdolniejszych.

Grono uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki  w nauce, w sporcie i wyróżniają się codzienną  postawą otrzymało stypendia Burmistrza oraz nagrody Dyrektora Szkoły.Wśród nagrodzonych jest wielu Talentowiczów, którzy oprócz sukcesów w nauce i w sporcie wyróżniają się kreatywnością i przedsiębiorczością w sferze społecznej. Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolną młodzież.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień