Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Poznajmy się  - odcinek 1

Poznajmy się - odcinek 1

Warszawa 16.11.2016

Babcia Jadzia

Dzisiaj rozpoczynamy cykl pt:  Poznajmy się , na którym przedstawiać Wam będziemy różnych ludzi, którzy mają udział w realizacji naszego TalentowiSKA. Dzielą się oni z nami swoimi umiejętnościami, wiedzą, doświadczeniem i czasem. Poznajcie babcię Jadzię- honorową wolontariuszkę - członkinię SKO. Babcia Jadzia piecze na nasze kiermasze przepyszne, cudowne, najlepsze pod słońcem bułeczki. piecze je w swoim ogromnym kaflowym piecu. Bułeczki do szkoły trafiają jeszcze ciepłe i już ich nie ma. Jedynie zapach drażni tych, którzy tym razem nie zdążyli. dziękujemy babci Jadzi za wspieranie naszych działań i życzymy jej dużo, dużo zdrówka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień