Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Poznajmy się - odcinek 4

Poznajmy się - odcinek 4

Warszawa 19.12.2016

Mama od i do wszystkiego.

Przedstawiamy Wam Panią Martę Dudka - mamę trójki naszych wolontariuszy/ członków SKO. Najstarszy Karol jest już absolwentem naszego gimnazjum. Na Panią Martę możemy liczyć zawsze. Upiecze, ugotuje, przyszyje, przypilnuje, wyhaftuje, wydzierga. To właśnie ona jest twórcą pięknych aniołków 3D, serwetek i bombek choinkowych dzierganych na szydełku i drutach. Umiejętności Pani Marty zachwycają wszystkich a częste pytania kto nam pomoże ?, kto to potrafi ?- ma jedną odpowiedz - moja mama. Dziękujemy Pani Marcie za całokształt pomocy okazywany nam podczas realizacji naszego projektu. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkiego - więc dziękujemy za wszystko.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień