Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 30.12.2016

Konkurs

Dnia 9.12.2016 r. w naszej szkole odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski".Do konkursu przystąpiły trzy gimnazja z naszej gminy: z Krośnic, Bukowic i nasze z Kuźnicy Czeszyckiej. Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań, które nie należały do najłatwiejszych. Piętnaście pytań obejmowało ogólną wiedzę z geografii i biologii, a dziesięć dotyczyło znajomości PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO. Komisja po podsumowaniu punktów do dalszego etapu konkursu zakwalifikowała  drużynę z Gimnazjum w Krośnicach, która zajęła pierwsze miejsce. Nasze gimnazjum zajęło drugie miejsce, a Gimnazjum z Bukowic trzecie. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania