Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Powitanie wiosny!

Powitanie wiosny!

Warszawa 22.03.2017

Pierwszy dzień wiosny bywa określany przez uczniów dniem wagarowicza. Jednak nie warto uciekać ze szkoły, kiedy dzieje się w niej coś wyjątkowego.

Tak właśnie było w naszej szkole 21 marca 2017 roku. Pierwszy dzień wiosny, postanowiliśmy powitać w szkole na kolorowo, w różnych przebraniach, które miały ubarwić zajęcia, jak również dawały zwolnienie z pytania.

Wszyscy przebrani uczniowie uczestniczyli w spacerze po najbliższej okolicy, szukając pierwszych zwiastunów wiosny. Otrzymali też od opiekuna samorządu słodkie upominki i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że ten dzień poprawił uczniom humor i dodał energii na następne trzy miesiące, które pozostały do końca roku szkolnego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania