Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

Warszawa 23.04.2014

Nasza uczennica laureatką w powiecie

W sobotę, 12 kwietnia 2014 r. w Domu Strażaka w Wadowicach Górnych odbył się XVI Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej, przeprowadzony w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".  Naszą szkołę w tym turnieju reprezentowały dwie uczennice z klasy 3 B: Oliwia Skawińska i Alicja Trzpis. Do najlepszej piątki w swojej grupie wiekowej zakwalifikowała się Oliwia Skawińska, która w finale ustnym, odpowiadając na trzy pytania wybrane losowo, wywalczyła drugie miejsce. Składamy Jej szczere gratulacje. Za swój sukces otrzymała dyplom, oraz wspaniałą nagrodę - tablet. Oliwia, po raz trzeci reprezentowała naszą szkołę w OTWP, szkoda, że to ostatni Jej udział. Poszukujemy godnych następców, a warto, bo nagrody z każdym rokiem są coraz cenniejsze.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania