Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

Warszawa 18.12.2015

W zmaganiach w Wiejskim Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem udział wzięli laureaci eliminacji gminnych z gmin Borowa, Przecław, Tuszów Narodowy oraz Mielec. W tej rywalizacji naszą szkołę reprezentowały Oliwia Kalicka (kl. IIb), Alicja Ciepła (kl. Ib) i Dominika Musz (kl. Ia).

Jury po wysłuchaniu wszystkich utworów  przyznało nagrody w recytacji. Jedną z nich otrzymała uczennica naszej szkoły Oliwia Kalicka. Przeczuwaliśmy jednak, że to jeszcze nie koniec sukcesów w tym dniu. Jak się okazało, mieliśmy rację. Oliwia otrzymała również nagrodę w kategorii poezja śpiewana, zaś Dominika Musz zdobyła wyróżnienie. Nasze uczennice zostały uhonorowane cennymi nagrodami rzeczowymi i okolicznościowymi dyplomami uznania.

Dominice i Oliwii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że dostarczą nam jeszcze wielu powodów do dumy i zadowolenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania