Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
POWIATOWE ZŁOTO UNIHOKEISTEK

POWIATOWE ZŁOTO UNIHOKEISTEK

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 17.03.2017

Sukcesy SKO- wiczek

 
Drużyna dziewcząt z gimnazjum w składzie: Marta Choszcz, Angelika Chrzyptowicz, Julia Gajowniczek, Martyna Mrozek, Weronika Mrozek, Wioleta Radzio, Weronika Rechnio, Aleksandra Reda z kl. I oraz Martyna Kowalska, Angelika Rechnio, Kamila Świeczka, Kamila Gajowniczek z kl. II zdobyła wymarzone mistrzostwo powiatu mińskiego w unihokeju dziewcząt ze szkół gimnazjalnych. Przez dwa dni, tj. 28 lutego i 01 marca, dziewczęta walczyły z najlepszymi i w większości starszymi od siebie drużynami unihokeistek z powiatu mińskiego o czołowe lokaty w tej trudnej, ale też ciekawej dyscyplinie sportowej. Należy podkreślić, że są to już doświadczone zawodniczki, które pod kierunkiem p. Bożeny Kani zdobywały wcześniej powiatowe brązowe i srebrne medale, ale do kolekcji brakowało im tylko najwyższego trofeum. W dniu 01 marca spełniło się ich złote marzenie i stanęły na najwyższym podium przed zawodniczkami z Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 3 w Mińsku Mazowieckim.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania