Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Porozmawiajmy o ... AIDS

Porozmawiajmy o ... AIDS

Warszawa 16.03.2014

Konkurs wiedzowy i plastyczny

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w gimnazjalnym konkursie wiedzy o HIV/AIDS "Żyję bez ryzyka". Laureatami konkursu zostali: 1. Alicja Trzpis klasa III b, 2. Karolina Żelasko klasa III a, 3. Kamil Trzpis klasa III a.

Nagrody dla nich w postaci dyplomów i upominków zostaly wręczone na szkolnym apelu.

Młodzież wzięła również udział w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Porozmawiajmy o AIDS" organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Z naszej szkoły na konkurs zostało wysłanych 6 prac.

Kserokopie prac uczniów zostały wyeksponowane na ściennej gazetce w klasopracowni biologicznej. Gratulujemy pomysłowości i talentu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania