Powrót do BlogowiSKO Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Pomóżmy naszym "braciom mniejszym"

Pomóżmy naszym "braciom mniejszym"

Wpis dodany przez szkołę Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Warszawa 06.11.2016

Akcja na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt

24 października ruszyła coroczna akcja zbierania karmy, koców i innych potrzebnych akcesoriów dla naszych 'braci mniejszych"  ze schroniska dla zwierząt w Krotoszynie. Organizatorem zbiórki jest klasa III a wraz z wychowawczynią.
Akcja potrwa do 10 listopada.

Liczymy na Waszą pomoc i współczucie!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.