Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Pomaganie jest dziecinnie proste-Talentowicze wspierają WOŚP

Pomaganie jest dziecinnie proste-Talentowicze wspierają WOŚP

Warszawa 13.01.2019

Już po raz 27 odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze w całej Polsce i na świecie zarejestrowani w setkach sztabów pozyskiwali środki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II i III stopnia, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy i udzielić pomocy najciężej chorym dzieciom. W Polsce z zebranych przez WOŚP środków będzie mogło skorzystać blisko 50 takich szpitali.

Wielka krasnostawska wspólnota po raz kolejny udowodniła że, potrafi się jednoczyć i pomagać innym. W tym roku ponownie Krasnostawianie okazali wielkie serca.Prawie każdy mieszkaniec chodził dzisiaj ze świątecznym  serduszkiem, które rozdawali zaangażowani wolontariusze. 

Wśród wolontariuszy w krasnostawskim sztabie nie mogło zabraknąć Talentowiczów, Julka, Weronika, Magda i Miłosz rozdawali serduszka i wielkie uśmiechy w ramach podziękowania wszystkim ludziom otwartego serca. Justyna i Bartek wspierali WOŚP uwalniajac swoje zdolności wokalne.Wystąpili na scenie podczas kncertu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania