Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Pogłębiamy wiedzę na temat finansów

Pogłębiamy wiedzę na temat finansów

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 13.04.2017

warsztaty

Dnia 10 kwietnia 2017r. w ZS w Latowiczu odbyły się warsztaty na temat wiedzy o finansach. Zajęcia dla naszych SKO -wiczów poprowadziła Dyrektor Banku Spółdzielczego w Mińsku Maz. oddział w Latowiczu pani Anna Kania. Uczniowie SKO na zajęciach warsztatowych, przypomnieli sobie podstawowe informacje na temat: funkcji pieniądza, form oszczędzania pieniędzy, instytucji finansowych, mądrego  gospodarowania pieniędzmi.  Wszystkie powyższe tematy omawiane były na zajęciach  z opiekunami  SKO, w ciągu trwania Programu Talentowisko. Celem warsztatu  było szerzenie wiedzy o gospodarce i finansach wśród uczniów naszej szkoły, uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę gospodarności, wychowanie do rozsądnego gospodarowania pieniędzmi  i oszczędzania. Serdecznie dziękujemy,  pani Dyrektor Annie Kania za przyjęcie zaproszenia opiekunów SKO i poprowadzenie warsztatów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania