Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Podwójne mistrzostwo naszych gimnazjalistów

Podwójne mistrzostwo naszych gimnazjalistów

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 07.12.2015

"Sport to zdrowie"

21 listopada 2015 roku zakończył się w Dębem Wielkim Cykl Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego. Tym razem Krzysztof Gajowniczek z klasy I wywalczył mistrzostwo w kategorii chłopców z gimnazjum, pokonując wszystkich swoich rywali.
Z kolei Sylwia Suda z klasy III obroniła tytuł mistrzyni w kategorii dziewcząt.
Wspaniałą niespodziankę sprawił nam Igor Kurzyp z klasy V, zdobywając II miejsce
w kategorii chłopców z kl. IV-VI.
Pozostali zawodnicy również dzielnie walczyli o jak najlepsze lokaty. Bardzo dobrze zagrali: Dominik Świątek z kl. III gimnazjum, który zajął nielubiane IV miejsce, Bartłomiej Zadrożny z klasy III i Adrian Niedek z klasy I gimnazjum, Dominik Kaczorek z kl. VI, Patryk Chmielewski i Jan Górski z klasy V.
Nasi najlepsi tenisiści mieli przyjemność odebrać puchary i nagrody z rąk samego Starosty Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego. Natomiast Dominikę Chmielewską z kl. III szkoły podstawowej jako jedyną dziewczynkę grającą z chłopcami kl. I-III doceniono dyplomem i nagrodą niespodzianką.
GRATULACJE!!!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania