Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
PODSUMOWANIE TALENTOWISKA

PODSUMOWANIE TALENTOWISKA

Warszawa 01.04.2016

ZAKOŃCZENIE III EDYCJI PROGRAMU TALENTOWISKO W ZS W LATOWICZU

31 marca zakończyły się tegoroczne edycje konkursów Programu TalentowiSKO. Teraz szkoły mają obowiązek przekazać do patronujących im Banków Spółdzielczych raporty z udziału w konkursie. W ZS w Latowiczu w ramach programu TalentowiSKO przeprowadzono cykl zajęć, dzięki którym uczniowie poznali swoje talenty, nauczyli się właściwie gospodarować pieniędzmi oraz poznali zasady działania SKO.

Warto zapoznać się z tegorocznymi  statystykami, a są one imponujące, gdyż łącznie w całej Polsce do konkursów: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”, „Spółdzielnia dobrych serc” i „Inkubator szkolnych biznesów” przystąpiło blisko 400 szkół, w których ponad 30 tys. dzieci oszczędzało w ramach SKO. Jesteśmy jedną z nich!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w działania SKO wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy aktywnie oszczędzali przez cały czas trwania programu.

Dziękujemy również Dyrektor Banku Spółdzielczego w Mińsku Maz. Oddział Latowicz Pani Annie Kani i pracownikom Banku za wspieranie nas w działaniach i okazaną pomoc.

W imieniu załogi SKO ZS w Latowiczu - Monika Tymińska

Pozostałe wpisy z tej kategorii