Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Wąsewie
PODSUMOWANIE SKO.

PODSUMOWANIE SKO.

Warszawa 26.03.2019

Podsumowanie Szkolnej Kasy Oszczędności w roku szk. 2018/2019.

W dniu 25-03-2019 r. odbyło sie uroczyste podsumowanie Szkolnej Kasy Oszczędności i nagrodzenie uczniów za aktywny udział w konkursach SKO. Laureatami zostali: Piotr, klasa IIIb gimnazjum, Gabrysia, klasa IIIb gimnazjum ,Julia, klasa IIIb gumnazjum oraz Jakub, klasa IIIa gimnazjum. Nagrodę wręczyli: Pani Prezes BS w Wąsewie, Urszula Zalewska oraz Pan Dyrektor, mgr Dariusz Morawski. Serdecznie gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.