Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Poczta Walentynkowa

Poczta Walentynkowa

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 14.02.2017

Kartki Walentynkowe

Patronem zakochanych jest święty Walenty. Legenda głosi, że uzdrowił ze ślepoty dziewczynę, by mogła wyjść za mąż. Walentynki to bardzo miłe święto wszystkich zakochanych. Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Szkoły podstawowej i Gimnazjum zorganizował „ Pocztę Walentynkową". Można było nabyć kartki walentynkowe i napisać kilka miłych i ciepłych słów kochanej osobie. Szczególnym powodzeniem cieszyły się kartki, które przygotowaliśmy własnoręcznie i rozprowadzaliśmy. Na wszystkie napisane kartki czekała przygotowana poczta walentynkowa. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania