Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Piłkarskie widowiSKO

Piłkarskie widowiSKO

Warszawa 14.11.2017

21 października br. na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbyła się jesienna edycja „Turnieju Zakładów Pracy w piłkę nożną”.

Impreza jest kontynuacją cyklicznych turniejów organizowanych przez Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Lubartowie. Zawody mają charakter rekreacyjno – sportowy, a ich głównym celem jest aktywny wypoczynek w czasie wolnym od pracy oraz integracja społeczności lokalnej.

Sobotni turniej, w którym udział wzięło 8 drużyn rozegrany został na dwóch równoległych boiskach, systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegrano 28 bardzo emocjonujących meczów. Turniej rozstrzygnięty został dopiero w ostatniej serii gier, a na zwycięstwo w nim miały szansę 3 ekipy: Dako, Łukawiec/Konstal i Black Red White. Ostatecznie najlepsza okazała się debiutująca w imprezie drużyna Dako. Zawody sędziowali Piotr Lewin i Michał Domański, a pieczę nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawował Arkadiusz Smolarz.

Słodkie stoiSKO oraz tablicę informacyjną obsługiwały niezawodne talentowiczki Ania i Alicja. Pieniążki z imprezy zasilą konto naszej książeczki SKO z przeznaczeniem na nasz cel.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.