Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Zamiast  wagarów- nietypowa lekcja języków obcych.

Zamiast wagarów- nietypowa lekcja języków obcych.

Warszawa 21.03.2017

Pierwszy dzień wiosny w KDK-35 Festiwal Piosenki Międzynarowej Jagiełło 2017

Uczniowie klas III Gimnazjum nr 1 zamiast iść na wagary wybrali się 21 marca do  sali widowiskowej  Krasnostawskiego Domu Kultury na Festiwal Piosenki Międzynarodowej – Jagiełło 2017. W  muzycznych zmaganiach wzięli udział uczniowie I LO im W.Jagiełły oraz   innych szkół miejskich i powiatowych.Naszą szkołę reprezentowała Inga Iskra oraz Karina Kozłowska.Na festiwalu nie zabrakło oczywiście naszej bohaterki Magdy, która kibicowała wszystkim uczestnikom, szczególnie mocno trzymała kciuki za uczestniczkę jej koncertu- koleżankę ze szkoły Ingę Iskra, która zajęła I miejsce.Madzia została zauważona przez wszystkich wykonawców i została zaproszona do wspólnego śpiewania. Wielką radość sprawiło jej  wspólne zdjcie z panią Magdaleną Wójcik- wokalistką zespołu Goya. Znana solistka zasiadała w jurry  festiwalu. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania