Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 28.03.2018

21 marca 2018r

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkich  uczniów. 21 marca w naszej szkole i środowisku lokalnym odbył się uroczysty happening  z okazji powitania wiosny. Dzieci z grup przedszkolnych  solidnie przygotowywały się do powitania wiosny. Wykonały Marzannę oraz transparenty: " Witaj Wiosno" , " Biegniemy po zdrowie" przygotowały piosenki oraz przystroiły swoje sale. Przedszkolaki ubrane na kolorowo przeszły korowodem przez Latowicz z kukłą,  krzycząc „Żegnaj zimo, witaj wiosno.”  Dzieci tego dnia zdobyły wiele ciekawych informacji na temat wiosny oraz uczestniczyły w grach i zabawach nawiązujących do tej pory roku. Pierwszy Dzień Wiosny przyniósł wiele radości i zabawy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania