Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
PIERWSZA WYCIECZKA W HISTORII SZKOŁY  NA TRENING LEGII WARSZAWA

PIERWSZA WYCIECZKA W HISTORII SZKOŁY NA TRENING LEGII WARSZAWA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 11.03.2018

8 marca

W dniu 8 marca 2018 r. uczniowie klasy III b oraz przedstawiciele klubu piłkarskiego „Olimpia Latowicz” wraz z opiekunami: p. Agnieszką Przyborowską, p. Anną Świątek oraz p. Klaudią Kot mieli możliwość zwiedzenia Stadionu Legii Warszawa.  Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Muzeum Legii Warszawa. Idąc tzw. „Trasa Białą” (trasą na specjalne zamówienie), uczniowie mieli okazje uczestniczyć w TRENINGU pierwszej drużyny, zobaczyć skąd piłkarze wychodzą na murawę,  a także ich przywitać i otrzymać autografy. Odwiedziliśmy ekskluzywne miejsca stadionu - miejsca, w których czas spędzają osoby ze świata artystycznego, biznesu i polityki, w którym toczy się biznesowe życie klubu Warszawy. Zobaczyliśmy najgłośniejszą i najsławniejszą trybunę kibiców Legii Warszawa „Żyletę”, strefę rodzinną, dziennikarską a wszystko mogliśmy obserwować z loży dla strefy biznesowej. W ramach atrakcji obejrzeliśmy salę „Galerii Mistrzów”- niedostępną dla odwiedzających. A także przeszliśmy się po murawie i zasiedliśmy na ławkach rezerwowych. Wspólnie z przewodnikiem mogliśmy stworzyć swoją własną historię w tym wyjątkowym miejscu! Mogliśmy sprawdzić nasza wiedzę i odpowiedzieć na wiele pytań które zadawał nam przewodnik Trasy Białej min. Z kim reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata? Kiedy w Polsce rozegrano pierwszy mecz Piłkarskiego Pucharu Europy Mistrzów Krajowych? i inne. Za właściwą odpowiedź otrzymywaliśmy zdjęcie z ulubionym piłkarzem. Atrakcji mieliśmy, bardzo dużo. Pobyt  na Stadionie Legii pozostanie w naszej pamięci na wiele lat. Dla kibiców i pasjonatów piłki nożnej stanowi to, niezapomniane przeżycie. O czym świadczą zdjęcia z naszej wycieczki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania