Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 18.10.2015

Czas na mądre oszczędzanie

Ważną rolę w życiu człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Możliwość taką daje nam Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ZS w Latowiczu. Październik, jak każdy uczeń  w naszej szkole wie, to miesiąc oszczędzania.

Działania członków SKO zmierzają  do uświadomienia wszystkim, że warto oszczędzać nie tylko pieniądze. Jeśli bowiem będziemy racjonalnie zużywać prąd, gaz czy wodę oraz umiejętnie gospodarować swoim czasem, wówczas zaoszczędzimy naprawdę sporą sumę pieniędzy. Oszczędzanie to nawyk, który warto w sobie wyrobić, nawet jeśli odkładamy tylko drobne kwoty. Dzięki nim w niedalekiej przyszłości możemy spełnić swoje marzenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania