Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Paweł Rokoszak finalistą ELEKTRO-TECH-u.

Paweł Rokoszak finalistą ELEKTRO-TECH-u.

Warszawa 07.05.2018

W marcu w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu trzech uczniów naszego gimnazjum: Paweł Rokoszak, Radosław Musiał i Kacper Mazurek wzięło udział w drugim etapie szóstej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Elektro-Tech".

W drugim etapie wzięło udział 40 uczestników wyłonionych spośród 148 uczniów ze szkół powiatu mieleckiego, którzy uczestniczyli w szkolnym etapie tego konkursu. Najlepszy spośród naszych reprezentantów Paweł Rokoszak dostał się do ścisłego finału, gdzie zmierzył się z zadaniem praktycznym, które polegało na doborze elementów, montażu i uruchomieniu układu elektronicznego. Wszystkim chłopcom należą się słowa uznania i wielkie gratulacje, bo zakres tego konkursu obejmował rozległą wiedzę nie tylko dotyczącą techniki, ale fizyki, matematyki i informatyki.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania