Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 21.10.2016

„Kalendarz dziś ważną datę wskazuje Bo Pani Dyrektor na przedszkolaków nas pasuje, Choć pod ciężarem ołówka się uginamy, Wszystkim wyzwaniom na pewno sprostamy”

Dnia 21 października odbyło się Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA. 

Serdecznie witamy przybyłych gości.
Dziś dzień wspaniały i dzień radosny.
Bo już od dzisiaj chcemy być z wami
- pracowitymi przedszkolakami.
Pierwszego września żeśmy przybyli,
Serca ogromnie nam mocno biły.
Teraz już wiemy że jest tu wesoło,
Wielka przygoda czeka nas w około.

Bohaterami spotkania były maluchy z grupy  „Biedronki”, i „ Pszczółki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Dyrektor Zespołu pani Wiesława Kosobudzka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawców. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani Dyrektor dokonała pasowania. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały czapki i dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach  czekała na nie niespodzianka - drobne upominki przygotowane przez rodziców. W pasowaniu na przedszkolaka wzięli udział SKO -wiczowie.

                                                                                                  Gratulujemy !!!

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania