Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Pasowanie na Gimnazjalistę

Pasowanie na Gimnazjalistę

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 24.10.2016

Nowi SKO-wicze

Dnia 24 października 2016r.  odbyło się ślubowanie klasy  I gimnazjum. W uroczystości wzięli udział: dyrektor  szkoły, uczniowie,  nauczyciele oraz rodzice.  Wszystkich zebranych serdecznie powitała dyrektor pani Wiesława Kosobudzka. Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przysięgi na sztandar szkoły przez pierwszoklasistów. Ślubowaniu zawsze towarzyszy część artystyczna, którą
w tym roku przygotowała p. Marta Delega wraz z wychowankami klasy II gimnazjum. Do grona SKO- wiczów dołączyli uczniowie całej klasy I. Pasowanie było bardzo uroczyste  a   gimnazjaliści  stali się pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół  w Latowiczu.

                      Gimnazjalistom życzymy sukcesów w nauce i nowych przyjaźni!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania