Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ.

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ.

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 22.10.2015

Nowi SKO - wicze

Uroczystość odbyła się 22 października 2015roku w hali sportowej naszej szkoły. Było nam miło przywitać zaproszonych gości: p. Dyrektor Wiesławę Kosobudzką, Wójta Gminy Latowicz – pana Bogdana Świątka-Górskiego, inspektora oświaty panią Wiesławę Proczkę, Dyrektora Banku Spółdzielczego panią Annę Kania, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Latowiczu oraz rodziców uczniów klasy pierwszej.
     Uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką wychowawcy p. Agnieszki  Gizińskiej przygotowali część artystyczną dla swoich młodszych kolegów. Uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem wychowawcy p. Marty Delega zaprezentowali się w części artystycznej. Udowodnili, że mogą stać się pasowanymi uczniami naszego gimnazjum.
     W części oficjalnej uroczystości uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani przez p. Dyrektor Wiesławę Kosobudzką na uczniów Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ZS w Latowiczu. Uroczystość przebiegła zgodnie z przyjętym przez Radę Pedagogiczną ceremoniałem.
     Na pamiątkę uczniowie otrzymali czekolady i balony od uczniów klasy drugiej oraz upominki od Wójta Gminy Latowicz i Dyrektora Banku Spółdzielczego w Latowiczu pani Anny Kania, która wręczyła im książeczki SKO.    Po części oficjalnej rodzice uczniów klasy pierwszej zaprosili zebranych na pyszny poczęstunek i dyskotekę.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania