Powrót do BlogowiSKO Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie
"Owocna pomoc prosto z serca!"

"Owocna pomoc prosto z serca!"

Warszawa 29.03.2019

Wielkie serca mamy - z radością pomagamy!

Niesiemy pomoc, która daje obfite owoce. Pomagamy również zachęcając do pomocy. Udało nam się wspomóc wiele osób, a całe dochody z wszystkich akcji szkoła przekazała w ich ręce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy uczynić tak wiele dobrych rzeczy i że udało nam się zobaczyć uśmiech na twarzach tych, którzy najbardziej potrzebowali naszego wsparcia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.