Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Otrzęsiny pierwszych klas

Otrzęsiny pierwszych klas

Warszawa 04.12.2015

Koniec miauczenia, pora uczenia... Takie oto hasło towarzyszyło tradycyjnym otrzęsinom pierwszoklasistów połączonym z huczną zabawą andrzejkową, które odbyły się 26 listopada.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona braci szkolnej, musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę oraz umiejętności plastyczne, taneczne, wokalne i literackie. 

Po zakończeniu ceremonii otrzęsin rozpoczęła się zabawa andrzejkowa. Wyśmienity nastrój towarzyszył wszystkim tancerzom, którzy udowodnili, iż potrafią naprawdę świetnie się bawić. Rada Rodziców ufundowała posiłek i napoje chłodzące dla każdego, więc nikomu nie zabrakło energii i entuzjazmu do samego końca zabawy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania