Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Oszczędzanie w SKO i Banku Spółdzielczym

Oszczędzanie w SKO i Banku Spółdzielczym

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 29.02.2016

prelekcja w ramach programu TalentowiSKO

W czwartek 25 lutego 2016 roku nasi uczniowie mieli niebywałą okazję zgłębić tajniki gospodarowania pieniędzmi. W naszym Zespole Szkół odbyła się bowiem godzinna prelekcja poświęcona upowszechnianiu oszczędzania oraz samemu oszczędzaniu w Szkolnej Kasie Oszczędności i Banku Spółdzielczym. W wydarzeniu tym udział wzięli wszyscy gimnazjaliści z klas I-III wraz z wychowawcami, a główną prelegentką była p. Anna Kania, dyrektor Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim Oddział w Latowiczu, wspierana przez pracownicę Banku p. Marylę Wronowską. Oprócz prelekcji i prezentacji multimedialnej nasi uczniowie mogli zadawać pytania i brać czynny udział w dyskusji poświęconej gospodarowaniu pieniędzmi oraz bankowości. Na zakończenie spotkania panie rozdały uczniom ulotki dotyczące rachunku młodzieżowego.

Organizatorami spotkania była grupa SKO-wiczów i wolontariuszy z klasy I Gimnazjum wraz z opiekunem SKO, p. Moniką Tymińską.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania