Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Oszczędzanie jest naszym celem

Oszczędzanie jest naszym celem

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 08.11.2017

Warsztaty tematyczne

Dnia 8 listopada 2017r. opiekun SKO przeprowadził na zajęciach świetlicowych warsztaty na temat aktywnego gospodarowania zasobami pieniężnymi . Ciekawe gry i zabawy pomogły  zachęcić uczniów do oszczędzania, a konkurs na najciekawsze hasło na temat  oszczędzania – zaktywizował młodzież  do wspólnej  pracy i zaplanowania  swoich wydatków. Żeby odłożyć na wymarzony rower,  grę, łyżwy, czy na wycieczkę... Cokolwiek zechcesz. Zamiast wydawać otrzymywane od rodziców kieszonkowe, wystarczy, że co tydzień będziesz odkładał całą kwotę, albo chociaż część, na książeczkę SKO, a Twoje marzenia mogą się  spełnić! Oszczędzanie w SKO to także świetna szkoła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, ta umiejętność bardzo przydaje się w dorosłym życiu.  Dzięki aktywności  SKO – wiczów , warsztaty   cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wspólną zabawę i jednocześnie zachęcamy pozostałych uczniów do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania