Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Oj będzie baśniowo

Oj będzie baśniowo

Warszawa 14.11.2018

Kreatywności Talentowiczom z Jedynki nie brakuje. Tym razem będzie baśniowo i bardzo kolorowo.Zaplanowaliśmy bowiem niezwykły Baśniowy Tydzień z bohaterami Disneya. Twórca Myszki Miki, psa Pluto i Kaczora Donalda, laureat 22 Oskarów i 59 nominacji do tej prestiżowej nagrody, legenda światowego filmu i animacji filmowej oraz współwłaściciel The Walt Disney Company, zanim odnalazł swoje życiowe powołanie, pracował jako dziennikarz, próbował też bez powodzenia szczęścia w biznesie. Dopiero zaangażowanie w kolejne produkcje filmowe pozwoliło mu sprawdzić się jako scenarzysta, reżyser, aktor, producent. Talent przyniósł mu majątek i sławę.

Kącik INFO TalentowiSKO to miejsce niezwykle często odwiedzane  przez społeczność naszej szkoły. Można w nim znaleźć różne  informacje dotyczące zaplanowanych przez nas działań. Pomysłowo wykonany plakat jest zapowiedzią wszystkich wydarzeń związanych z Baśniowym Tygodniem z Disneyem. Wszyscy wielbiciele tej legendarnej postaci  i stworzonych przez niego bohaterów  będą mieli okazję wykazać się swoim talentem w różnych obszarach wiedzowych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień