Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Oj będzie baśniowo

Oj będzie baśniowo

Warszawa 14.11.2018

Kreatywności Talentowiczom z Jedynki nie brakuje. Tym razem będzie baśniowo i bardzo kolorowo.Zaplanowaliśmy bowiem niezwykły Baśniowy Tydzień z bohaterami Disneya. Twórca Myszki Miki, psa Pluto i Kaczora Donalda, laureat 22 Oskarów i 59 nominacji do tej prestiżowej nagrody, legenda światowego filmu i animacji filmowej oraz współwłaściciel The Walt Disney Company, zanim odnalazł swoje życiowe powołanie, pracował jako dziennikarz, próbował też bez powodzenia szczęścia w biznesie. Dopiero zaangażowanie w kolejne produkcje filmowe pozwoliło mu sprawdzić się jako scenarzysta, reżyser, aktor, producent. Talent przyniósł mu majątek i sławę.

Kącik INFO TalentowiSKO to miejsce niezwykle często odwiedzane  przez społeczność naszej szkoły. Można w nim znaleźć różne  informacje dotyczące zaplanowanych przez nas działań. Pomysłowo wykonany plakat jest zapowiedzią wszystkich wydarzeń związanych z Baśniowym Tygodniem z Disneyem. Wszyscy wielbiciele tej legendarnej postaci  i stworzonych przez niego bohaterów  będą mieli okazję wykazać się swoim talentem w różnych obszarach wiedzowych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania