Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
Ogólnopolski Sejmik Spółdzielni Uczniowskich

Ogólnopolski Sejmik Spółdzielni Uczniowskich

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 24.01.2015

Tablet dla Gimnazjum w Kozłowie za najlepszą lokatę w konkursie SKO wśród szkół podopiecznych Krakowskiego Banku Spółdzielczego

   W dniu 6 grudnia 2014 roku, na zaproszenie Rady i Zarządu Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Krakowie p. Małgorzata Mazela – opiekun SKO przy Gimnazjum w Kozłowie uczestniczyła w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich.

   Na sejmiku oprócz przedstawicieli Spółdzielni Uczniowskich z całej Polski, obecni byli goście specjalni: przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej dr Jerzy Jankowski, Prezes Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy Janusz Paszkowski,  założyciel FRSU w Krakowie, obecnie Honorowy Prezes Michał Zaremba.

Na spotkaniu przedstawiono informacje na temat  realizacji działań podejmowanych przez FRSU w 2014 roku.

   Michał Zaremba, pełnomocnik KRS ds. spółdzielni uczniowskich przedstawił wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską. Wręczono puchary i dyplomy laureatom i opiekunom SU.

   Komisja przyznała również nagrodę rzeczową w postaci Tabletu 10” Kruger&Matz z 3G + etui z klawiaturą dla Gimnazjum w Kozłowie za najlepszą lokatę w tegorocznym konkursie SKO wśród szkół podopiecznych Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania