Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Obudź swoją kreatywność

Obudź swoją kreatywność

Warszawa 17.01.2019

Festiwal Projektów Edukacyjnych, który odbył się w Jedynce 15 stycznia 2019 roku, ukazał uczestniczącym w zebraniu rodzicom kreatywność ich pociech.

W wykonanych na lekcjach biologii,geografii,fizyki,historii,języka polskiego oraz zajeciach technicznych projektach uczniowie udowodnili, że nabyli kompetencje kluczowe tj.skuteczne komunikowanie się, aktywne słuchanie, współpraca w grupie, organizacja i zarządzanie projektem, udział w pracach zespołowych i indywidualnych.Dzięki udziałowi w projektach uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich pasji i kreatywności, które w przyszłosci mogą przyczynić się do odniesienia sukcesu

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania