Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Noworoczny Koncert Talentów Jedynki „A światłość w ciemności świeci”

Noworoczny Koncert Talentów Jedynki „A światłość w ciemności świeci”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 18.01.2017

13 stycznia w nidzickim kinie „Wenus” odbył się Noworoczny Koncert Talentów Jedynki pt. „A światłość w ciemności świeci” organizowany w ramach ogólnopolskiego Projektu TalentowiSKO.

Koncert miał na celu, zgodnie z założeniem „Talenty mnożymy”, promowanie uzdolnionej artystycznie młodzieży i dzieci Zespołu Szkół nr 1 oraz umożliwienie im zaprezentowania swoich talentów szerokiej publiczności. Impreza w kinie zgromadziła bardzo wielu uzdolnionych i obdarzonych różnymi artystycznymi umiejętnościami uczniów oraz licznie przybyłych rodziców i nauczycieli. Połączenie występów gimnazjalistów z uczniami edukacji wczesnoszkolnej pozwoliło nam mieć nadzieję, że talenty odkryte w dzieciństwie są nieustannie rozwijane wśród młodzieży. W koncercie usłyszeliśmy piosenki pozostające w magicznej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, występy taneczne, w tym taniec z chustami i kulami oraz instrumentalne wersje kolęd wykonane na gitarze, skrzypcach, wiolonczeli, akordeonie i pianinie. W trakcie trwania koncertu część gimnazjalistów rozprowadzała bilety-cegiełki na stworzenie pracowni filmoteki szkolnej, a część intensywnie pracowała jako obsługa techniczna koncertu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień