Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Noc  warsztatowo- filmowa

Noc warsztatowo- filmowa

Warszawa 23.03.2019

Nocne warsztaty były doskonałą przygodą dla uczestników Talentowiska. Po wielu godzinach żmudnej pracy przyszedł czas na relaks.Najlepszym sposobem było oglądanie młodzieżowych filmów. Uczniowie zamówili pizzę, która smakowała wyjątkowo.

Wspólnie spędzony czas podczas warsztatów pozwolił wszystkim nawiązać bliższe relacje.Młodzież wspominała  sześciomiesięczną przygodę podczas organizowania poszczególnych etapów programu TalentowiSKA.Czas wspólnie spędzony  w swobodnej, sympatycznej atmosferze pod opieką wychowawców przyczynił się do lepszego poznania się. Był to też dobry moment na ostatnie przygotowania do zbliżającego się Ekologicznego Happeningu, a także podsumowania organizowanych wcześniej działań.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania