Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Niesamowita przygoda w nagrodę za wielkie serce i pomoc Madzi

Niesamowita przygoda w nagrodę za wielkie serce i pomoc Madzi

Warszawa 20.06.2017

Niezapomniane wspomnienia będą mieli uczniowie klasy III b naszego gimnazjum, którzy 19 czerwca 2017 roku odwiedzili ZOOM NATURY w Janowie Lubelskim. W nagrodę za udział w Talentowisku i za zajęcie II miejsca w regionie w związku z przeprowadzoną akcją charytatywną dla swojej niepełnosprawnej koleżanki sponsorzy konkursu oraz Zarząd Banku Spółdzielczego w Izbicy przyczynili się do wyjazdu integracyjnego młodzieży do parku rozrywki.

Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji takich jak: zjazd Tyrolką, park linowy,pełną wrażeń przejażdżkę samochodami terenowymi po leśnych bezrożach  oraz windsurfing. Zmęczeni ale szczęśliwi uczestnicy wypadu wrócili do domu z pełnym przekonaniem,  że bezinteresownie niesiona  pomoc, daje radość i satysfakcję nie tylko potrzebującym, ale sprawia ogromną  frajdę pomagajacym.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania