Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Niecodzienny sukces Zuzanny!

Niecodzienny sukces Zuzanny!

Warszawa 04.01.2018

Wysiłek intelektualny i ciężka praca przyniosły zamierzony efekt. W tym roku do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego zakwalifikowała się Zuzanna Nieć z klasy III a.

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazały się wyniki rejonowego etapu konkursów przedmiotowych, które dla uzdolnionych uczniów są jednym z ważniejszych wydarzeń edukacyjnych. Zagadnienia z poszczególnych dziedzin znacznie wykraczają poza treści programowe realizowane w szkole, więc udział w konkursie wymaga dodatkowej wytężonej pracy.

Wysoko postawiona poprzeczka nie zniechęciła naszej młodzieży, która już od września intensywnie pracowała podczas zajęć pozalekcyjnych. Udział w ostatnim, trzecim etapie wojewódzkim, daje możliwość uzyskania tytułu laureata bądź finalisty. Nasza Zuzia dostała się do Finau wojewódzkiego, który odbędzie się 25 stycznia. Wówczas Zuzia zmierzy się z najlepszymi gimnazjalistami z województwa podkarpackiego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania