Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Niebo ziemi, niebu ziemia; wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Niebo ziemi, niebu ziemia; wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Warszawa 22.12.2017

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Do grona tych osób zaliczamy pracowników Banku Spółdzielczego w Lubartowie na czele z prezesem Władysławem Mikucewiczem, wiceprezesem Mirosławem Gajewskim i panią dyrektor II Oddziału Sylwią Marzędą. Właśnie dzisiaj odwiedziliśmy naszą "spółdzielczą rodzinę", aby złożyć im świąteczne życzenia.

Ta spółdzielcza rodzina patronuje naszym poczynaniom i wspiera wszelkie inicjatywy podejmowane przez nas w ramach programu TalentowiSKO. Zawsze chętnie służy radą i pomocą. Wypyta o postępy i o problemy. I przede wszystkim wierzy w nas, co dodaje nam skrzydeł. Życzenia, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, prawdziwie świąteczne, ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, jaśniejące pierwszą gwiazdką.  zaniesiemy do naszych domów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii