Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Nie wpadnij w uzależnienia, jak mucha w sieć

Nie wpadnij w uzależnienia, jak mucha w sieć

Warszawa 14.12.2017

Jestem wolny w internecie- pod takim hasłem odbyła się debata uczniowska z pracownikami Sanepidu podsumuwująca Tydzień Profilaktyki .

W czasie Tygodnia profilaktyki, który odbył się w naszej szkole, mogliśmy gościć pracowników Powiatowej Stacji Epidemiologicznej. Panie poprowadziły debatę wychowawczą na temat uzależnień od leków i dopalaczy. Uczniowie mogli lepiej zrozumieć, jak ważną rolę w ich życiu odgrywa właściwe podejmowanie decyzji oraz jakie konsekwencje niosą ze sobą różne uzależnienia. Po debacie zostały wręczone nagrody uczestnikom  konkursów na profilaktyczny wiersz oraz plakat. Nagrodzeni uczniowie są wzorem, jak właściwie wykorzystać swoje talenty i wolny czas.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania