Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Nie spoczywamy na laurach...

Nie spoczywamy na laurach...

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 01.04.2017

Chociaż TalentowiSKO dobiega końca, to młodzież z Jedynki ciągle przygotowuje nowe akcje i kolejne imprezy. Najbliższa już jutro, 1 kwietnia.

Tego dnia po raz piąty będziemy organizatorami Festiwalu Nauki. Odbędzie się on w hali widowiskowo sportowej i jak co roku zaprosiliśmy na niego dzieci i młodzież z całego powiatu. Przygotowania do tego święta nauki trwają pełną parą już od tygodni, a przedstawiane i pokazywane tam doświadczenia z fizyki, chemii, gry, łamigłówki matematyczne, warsztaty z Robotyki w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Era Inżyniera, będą z pewnością wielką atrakcją dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wszyscy przecież lubią rozwiązywać zagadki, a przyroda i otaczający świat kryje ich tak wiele.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień