Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Nauczmy się na pamięć tego kraju…

Nauczmy się na pamięć tego kraju…

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 01.05.2015

Nauczmy się na pamięć tego kraju…

Nauczmy się na pamięć tego kraju…- to motto gminnej uroczystości poświęconej 224 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość odbyła się 30 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Latowiczu. Obchody uświetnili swoją obecnością Wójt Gminy Latowicz- p. Bogdan Świątek-Górski, ksiądz  Arkadiusz Rakoczy, dyrektor Zespołu Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie - p. Roma Piłatkowska, przewodniczący Rady Gminy Latowicz- p. Wiesław Świątek wraz z radnymi, sołtysi z terenu naszej gminy, przedstawiciele lokalnych instytucji i przedsiębiorstw. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno- muzyczny przygotowany pod kierunkiem p. Moniki Tymińskiej  i p. Agnieszki Gizińskiej, wprowadzając zebranych w atmosferę uroczystości.   Piękna dekoracja została wykonana przez panie: Agnieszkę Bazydło, Ewelinę Kaniewską i Annę Świątek. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania