Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Nauczcie się kochać,to co prawdziwe,dobre i piękne" Jan Paweł II

"Nauczcie się kochać,to co prawdziwe,dobre i piękne" Jan Paweł II

Warszawa 22.10.2018

Talentowicze wraz ze społecznością Jedynki oraz z zespołami wokalnymi Apostolika i Frajda w uroczystej wieczornicy w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie uczcili pamięć niezwykłego Papieża, Polaka i Człowieka- Świętego Jana Pawła II.

Montaż słowno- muzyczny, którego autorami byli uczniowie z grupy projektowej TalentowiSKO wywarł wielkie wrażenie na publiczności. Wzruszające fragmenty poezji i prozy dotyczące pontyfikatu Papieża oraz skłaniające do zadumy utwory muzyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły, zespołu Frajda oraz zespołu Apostolika poruszyły wiernych  do łez. Niech nasza postawa zakorzeniona w wierze i miłości – zaowocuje uczynkami życia autentycznie chrześcijańskiego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania