Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Nauczcie się kochać,to co prawdziwe,dobre i piękne" Jan Paweł II

"Nauczcie się kochać,to co prawdziwe,dobre i piękne" Jan Paweł II

Warszawa 22.10.2018

Talentowicze wraz ze społecznością Jedynki oraz z zespołami wokalnymi Apostolika i Frajda w uroczystej wieczornicy w kościele pw.Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie uczcili pamięć niezwykłego Papieża, Polaka i Człowieka- Świętego Jana Pawła II.

Montaż słowno- muzyczny, którego autorami byli uczniowie z grupy projektowej TalentowiSKO wywarł wielkie wrażenie na publiczności. Wzruszające fragmenty poezji i prozy dotyczące pontyfikatu Papieża oraz skłaniające do zadumy utwory muzyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły, zespołu Frajda oraz zespołu Apostolika poruszyły wiernych  do łez. Niech nasza postawa zakorzeniona w wierze i miłości – zaowocuje uczynkami życia autentycznie chrześcijańskiego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień