Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Nasze talenty

Nasze talenty

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 09.11.2014

Różne mamy talenty

  • Uczniowie rozwijają swoje talenty uczestnicząc w różnych konkursach i uczęszczając na zajęcia pozalekcyjne. W naszej szkole działają koła: biologiczne, chemiczne, matematyczne, teatralne, fotograficzne, animatorów kultury, sportowe.
     
  • W październiku odbywały się w naszej szkole konkursy kuratoryjne, w których wzięli udział najlepsi uczniowie. Aby przejść do etapu okręgowego, musieli napisać trudny test konkursowy na 90%. Sukces odniosło dwoje uczniów. Do drugiego etapu z chemii zakwalifikował się Mateusz Gieleta z klasy IIIb. W konkursie ortograficznym do następnego etapu zakwalifikowała się Kasia Ungiert z IIIa.
  • Dwie uczennice klasy II a Oliwia Łubowska i Weronika Kwiatkowska wzięły udział w XI Przeglądzie Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległościowej "Żeby Polska była Polską...". Przesłuchania odbywały się 21 października w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika. Dziewczyny recytowały fragmenty prozy Henryka Sienkiewicza. Oliwia Łubowska otrzymała nagrodę, Weronika Kwiatkowska wyróżnienie. Obie uczennice zostały zaproszone na koncert laureatów, który odbędzie się 11 listopada w Puławach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MAMY TO!

11.11.2019
7 listopada 2019 roku to data warta zapamiętania.
Więcej MAMY TO!