Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
Nasza Ziemia  - Nasz Dom

Nasza Ziemia - Nasz Dom

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 18.01.2015

Na początku czerwca zorganizowano w naszej szkole Dzień Sportu połączony ze Świętem Ziemi.

  Uczniowie klasy 3 b wraz z nauczycielem geografii, p. Małgorzatą Mazelą w ramach projektu edukacyjnego przedstawili prezentację multimedialną przedstawiającą m.in. wyniki ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców gminy na temat świadomości ekologicznej oraz przygotowali skecz "Szła dzieweczka do laseczka...".  W ramach tegoż projektu uczniowie wyznaczyli trasę Biegu Ekologicznego dbajac o bezpieczeństwo uczestników biegu.

  Pani Agnieszka Kalemba - nauczyciel biologii, przygotowała  wraz z  uczennicami klasy 3 a i 3 b prezentację na temat zagrożeń środowiska przyrodniczego. Uczniowie z klasy 1 b wystąpili w pantomimie "Ziemia".  Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny w ramach Konkursu "Ożywić pola". Przedstawiciele wszystkich klas wystąpili w pokazie mody ekologicznej. Jury wyłoniło 3 modelki za najciekawszy strój:

1 miejsce Paulina Seredyka - klasa 3 a

2 miejsce Karolina Perdek -  klasa 2 a

3 miejsce Sandra Micuła - klasa 3 a

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

  Pan Dyrektor podziękował uczniom i nauczycielom za przygotowanie apelu. Złożył życzenia z okazji Dnia Dziecka i zaprosił uczniów do udziału w rozgrzewce aerobikowej oraz w biegu ekologicznym i innych rozgrywkach sportowych.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania